O nas

Centrum Medyczne EuroMedis Sp. z o.o. powstało w roku 2009r.  łącząc w ramach jednej placówki diagnostykę oraz leczenie chorób z zakresu neurologii i psychiatrii. Podczas wieloletniej pracy z pacjentami cierpiącymi na schorzenia neurologiczne dostrzegaliśmy potrzebę stworzenia im wszechstronnej opieki, nie tylko neurologicznej, ale także psychologicznej i psychiatrycznej. Dlatego też, aby zapewnić naszym pacjentom i ich rodzinom jak najlepszą pomoc i opiekę, stworzyliśmy zespół wszechstronnych, współpracujących ze sobą specjalistów nie tylko w dziedzinie neurologii, psychiatrii i psychologii, lecz także chorób wewnętrznych, okulistyki, kardiologii, urologii, dermatologii czy pediatrii. Stale poszerzamy grono współpracujących z nami specjalistów. Zapewniamy diagnostykę obrazową, laboratoryjną i elektrofizjologiczną oraz pełen zakres wsparcia psychologicznego. Do dyspozycji naszych pacjentów pozostaje także punkt szczepień.

Na dzień dzisiejszy nasza działalność obejmuje diagnostykę, leczenie oraz rehabilitację. Prowadzimy także badania kliniczne głównie z zakresu neurologii.

W naszej placówce znajdują się Poradnie Specjalistyczne dla Dorosłych: Neurologii, Psychiatrii, Psychologii, Endokrynologii, Kardiologii, Urologii, Gastrologii, Ortopedii, Okulistyki, Dermatologii, Immunologii oraz dla Dzieci: Gastrologii, Ortopedii, Kardiologii, Onkologii, Endokrynologii, Urologii, Dermatologii, Chirurgii, Nefrologii, Psychologii oraz Poradnia Pediatryczna świadcząca kompleksową opiekę pediatryczną już od pierwszych dni życia. Prowadzimy diagnostykę i leczenie najczęstszych chorób wieku dziecięcego. Zespół naszych specjalistów udziela również porad dotyczących pielęgnacji, żywienia oraz szczepień.
Centrum Medyczne EuroMedis zapewnia wielokierunkową opiekę medyczną całej rodzinie, starając się zapewnić najwyższy standard usług, prowadząc jednocześnie akcje profilaktyki zdrowotnej i edukacji medycznej.

Nasz zespół
Wyświetl lekarzy z poradnii:
Agnieszka Dubaj
foto

Starszy koordynator Badań Klinicznych

Absolwentka Szkoły Biznesu. Od 2009 r. w zespole działu badań klinicznych. Pracowała jako koordynator. Brała aktywny udział w spotkaniach badaczy. Aktualnie zajmuje się procedurami związanymi ze start-up oraz nadzorem nad dokumentacją badań klinicznych i ich archiwizacją. Posiada szkolenie z zakresu GCP.

mgr Nina Omelańska
foto

Kierownik administracyjny działu Badań Klinicznych

Absolwentka Medycznego Studium na Wydziale Elektroradiologii oraz studiów I stopnia na Wydziale Zdrowia Publicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie w trakcie studiów II stopnia na tym samym wydziale. Od 2011 jest członkiem zespołu, pełni rolę koordynatora administracyjnego w badaniach I, II i III fazy m.in. w stwardnieniu rozsianym, padaczce oraz bólu w chorobie Parkinsona.

Posiada certyfikat GCP oraz szkolenie BMS umożliwiające wykonywanie EEG w badaniach klinicznych.

mgr Anna Kozińska,pielęgniarka koordynująca
foto
Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Pielęgniarstwo I i II stopnia. Od 2014 r jest członkiem zespołu Badań Klinicznych, pełniąc rolę pielęgniarki koordynującej w badaniach II-IV fazy, m.in. w chorobie Alzheimera oraz stwardnieniu rozsianym. Ukończyła kurs EKG, pierwszej pomocy BLS oraz szczepień ochronnych. Posiada certyfikat GCP oraz szkolenie IATA.
mgr Beata Miąsek
foto

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku biologia ogólna. Od 2012 do 2015 pracowała jako koordynator badań klinicznych fazy III w raku piersi i i jajnika. Od sierpnia 2015r. dołączyła do zespołu EUROMEDIS również jako koordynator badań klinicznych fazy II i III z zakresu stwardnienia rozsianego i choroby Alzheimera. Posiada szkolenie GCP.

mgr Magdalena Cyplik
foto
Absolwentka Biotechnologii medycznej na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Od 2015 roku jest członkiem zespołu, pełniąc rolę asystenta BK w badaniach klinicznych II i III fazy w zakresie choroby Alzheimera. Posiada certyfikat GCP.
mgr Kamila Szewczuk, pracownik rejestracji
foto