Ośrodek Terapii Zaburzeń Pamięci
Informacje dla Opiekunów

Szanowni Państwo!

Mamy zaszczyt powitać Państwa w Centrum Medycznym Euromedis Sp. z o.o. Naszą misją jest stworzenie miejsca, w którym medycyna skoncentrowana jest na pacjencie, co wynika z głębokiego szacunku dla naszych obecnych i przyszłych chorych.

Pragniemy rozwijać miejsce, w którym dbamy o zapewnienie kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie, oferując zachowanie jednolitych standardów medycznych w przyjaznej dla pacjenta atmosferze.
Zapraszamy do skorzystania z szerokiej gamy usług świadczonych przez wysoko wykwalifikowany personel Centrum Medycznego Euromedis Sp. z o.o.

Opieka nad osobą przewlekle chorą jest zadaniem wymagającym wiele ciepła, serca i cierpliwości, ale również wiedzy medycznej. Zorganizowanie codziennego życia w obliczu nowej diagnozy dotyczy całej rodziny.

Lekarze, psycholodzy i pielęgniarki Centrum Medycznego Euromedis służy będą Państwu, jako opiekunom codzienną radą i wsparciem, poprzez organizowanie GRUP WSPARCIA oraz publikację porad i zasad, ułatwiających codzienne życie.

Prosimy o Państwa uwagi i opinie, w szczególności oczekiwania co do dalszej tematyki artykułów.

Z wyrazami szacunku – personel Centrum Medycznego Euromedis Sp. z o.o

311